| waZZup123 a întrebat:

Mi am achizitionat recent un iphone 6 si am avut norocul sa l scap pe jos. Singura problema este in coltul din dreapta sus: o portiune de aproximativ 0, 5/0,1 cm este sparta. Intrebarea este: pot sa l fac prin laminare? sau cu silicon? sau orice alta solutie simpla care sa nu ma duca la inlocuirea geamului. Astept raspuns si detalii cu pret cu tot. Va multumesc

1 răspuns:
| owneriest a răspuns:

Nu cred.Crapaturile vor dezvolta pe tot ecranul.Schimba-l cat mai repede!