| AnAcondaaa a întrebat:

Salut.mi-am astrans ceva bani si vreau sa imi iau un iphone 4 replica, ce ziceti sunt bune aceste replici daca le intretii.(iphon'ul este nou la cutie) multumesc pentru orice raspuns

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU recomand să iei "replică" la nici un telefon!

Dai banii degeaba şi performanţele sunt mult mai slabe decât la telefonul original...

| davidtm a răspuns:

Iti zic sa nu iti iei.E FOARTE NASPA
O sa regreti foarte mult daca il iei.doar carcasa seamana cu iphone 4.nu e carcasa originala pe fake.ca cea originala e in jur de 100 eur.
Dar daca ti e iti place poti sa l iei.
are multe defecte ca de exemplu:
Camera foarte naspa, Touch merge incredibil de greu...
eu mi as lua un telefon original si bun pe banii aia de cat sa dau pe replici.

| valentino52 a răspuns:

Poate sa iti dea si 3 la pret de unul nu iti lua pentru ca nu e bun de nimic.

| FReAkAzO1d a răspuns:

Nu are rost sa dai banii pe asa ceva.
Decat sa dai banii pe replici mai bine stai fara telefon

| GFStep a răspuns:

Salut, NU iti recomand sa iti iei replica. O sa faci cea mai mare prostie.