| Ioanaaaa33 a întrebat:

Mi-am cumpărat o cartelă Vodafone de 5 euro pentru că vreau să mă abonez la un serviciu pe telefon, dar nu știu cum să fac ca să nu mi se activeze vreo opțiune și să pierd creditul. Dacă știe cineva cum să îmi dezactivez toate opțiunile ca să am creditul "pur " în telefon, îl tog să mă ajute!

1 răspuns:
| michaelm25 a răspuns:

Probabil este o optiune intr-un anumit meniu Vodafone pe care il poti accesa la *(ceva)# nu stiu numarul de la Vodafone daca raspunzi cu ce optiuni ai in acel meniu te pot ghida in continuare.