| haruyuuki a întrebat:

Mi-am cumparat telefonul Samsung Galaxy Trend Plus acum trei zile, si de fiecare data cand vreau sa instalez o aplicatie de pe Google Play, imi apare o Eroare" Aplicatia nu poate fi instalata in locatia prestabilita de instalare". Ma puteti ajuta va rog frumos?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Poate ai vrut sa-l instalezi pe card si nu ai card in telefon.

| VampireDeea144 a răspuns:

Nu stiu, si eu mi-am luat acelasi telefon ca si tine ieri dar eu pot sa imi instalez aplicatii. straight face