| Domynyc a întrebat:

Salut,mi-am luat un Motorola defy si de la un timp nu mai mi-a mers bateria si i-am luat una noua, eu am testat cu o baterie de la un prieten sa vad daca e din baterie dar mergea, si cu bateria cea noua nu merge imi arata ca se incarca dar nu se aprinde si cand se incarca imi sare de la 4% la 20% la 60%, va rog frumos sa ma ajutati dau funda big grin

1 răspuns:
| aninominatus a răspuns:

Cel mai probabil a intrat apa in telefon, daca nu, probabil s-a stricat ceva in telefon. Du-te la un magazin de electronice si iti vor spune ei ce sa faci. Funda?