| edy45svmag a întrebat:

Salut mi-am luat un telefon de la Orange dar nu prea sunt multumit de el.L-as putea da inapoi iar in schimb sa primesc altul la aceeasi bani cu care l-am luat?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti raspundem noi.
Iti recomandam programul Buy Back; cu ajutorul lui poti obtine un voucher de reducere pe care sa-l folosesti ulterior pentru a cumpara telefonul dorit. Poti sa vezi chiar tu ce valoare are voucherul de reducere pe care il poti obtine, aici http://www.orange.ro/orangecare/buy-back/.
O zi buna,
Orange helper

2 răspunsuri:
| Necula_Silviu_2000 a răspuns:

Normal ca poti.