| Alex1234567Alex a întrebat:

Salut mi-am luat un telefon Nokia Asha 210 si am o problema cand vreau sa ma conectez la internet imi da o eroare : Error establishing secure connection. Check coverage, security and date setting on the phone. (005)... setarile sunt facute ce trebuie sa fac... cine ma ajuta si pe mine dau FUNDA!big grin

1 răspuns:
| patyzuka a răspuns:

Eroare de stabilire conexiune sigură. Verifica acoperirea, de securitate și stabilirea data la telefon. asta inseamna trebuie sa restabilesti setarile. bulta bafta. sper ca ti-am fost de ajutor