| Ozy68 a întrebat:

Salut,mi am spart acum cateva saptamani telefonul,doar sticla era afectata,in rest display-ul nu avea nimic,dupa un timp a inceput sa se stinga,dupa un timp s a stins singur,si cand sa il aprind nu a mai mers, e posibil ca de la ecran sa se fi intamplat asta sau de la alta parte a telefonul? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Lelita a răspuns:

Hei exact asa am patit eu.din cauza ca nu ai schimbat sticla la timp adica na in cel mai rapid timp locul cu pricina adica cel fisurat s-a extins si cateva bucati marunte din sticla ti-au atins touch-ul..trebuie sa mergi sa le inlocuiesti pe ambele dureaza si 1 zi sau mazim 2 daca nu au in stoc

| Ozy68 explică (pentru Lelita):

Mersii mult

1 răspuns: