| alexcoman34 a întrebat:

Niste jocuri faine pentru android? Cele mai bune funda!

Răspuns Câştigător
| iStarry a răspuns:

Buna happy
Te poti uita pe Magazin Play care sunt cele mai populare jocuri, dar daca nu iti place niciunul, uite aici o lista cu ce jocuri am eu... poate o sa-ti atraga atentia unul:
-The Walking Dead S1
-Pou
-Detective Grimoire
-Violett(nu, nu are nicio legatura cu Violetta laughing )
-The rivers of Alice
-Castle of illusion
-Temple run/Brave run
-The 7D Mine Train
-Dumb Ways to Die
-Akinator
-Escape Action
-Knock-Knock
-Haunt the house
-Slenderman
-Eyes the horror game

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Eu iti recomand un joc cu masini, se numeste RedLine Rush. Nu consuma foarte mult spre deosebire de alte jocuri. Asa as putea sa-ti recomand UFC, dar se joaca doar cu internet, si consuma foarte mult la fel ca si Mortal Kombat.

| Denudeny a răspuns:

Uite o lista:
Angela
Tom
Temple run
Candy Crush
Fast & Fourios 6
Real Racing 3
Fruit Ninja
Subway Surfers
Top Eleven
Cut the Rope
Angry Birds
Hill Climb Racing

| alexcoman34 explică (pentru Denudeny):

Fast 6 l-am avut si m-am plictisit, Hill Climb, Angry, Subway, Fruit Ninja la fel... Nu mai zic de Candy Crush urasc jocu ala.
Mersi pentru raspuns! Mai astept si alte raspunsuri!

| Eyesblue a răspuns:

Relic Run

| Andrei52 a răspuns:

Asphalt 8 sau Piano Tiles 2. Sunt niște jocuri foarte smechere.

| alexcoman34 explică (pentru Andrei52):

O sa incerc Piano Tiles 2 sa vad daca ii ceva de el...

| Marianbld a răspuns:

Fratele meu incearca mortal combat, dragon hils sau asassin creed... Funda

| alexcoman34 explică (pentru Marianbld):

Sunt singur la parinti, o sa incerc Mortal Kombat si Dragon hils, daca is faine ai funda de la mine happy.