| anonim_4396 a întrebat:

nu de mult mi-am achizitionat un telefon " Karbonn titanium s11 " de aici: https://www.flanco.ro/telefon-mobil-karbonn-s11-4gb-dual -sim-negru.html,pe data de 3 mai 2016 mi-a venit comanda. Problema este urmatoarea: cand conectez incarcatorul, acesta nu se incarca (mentionez faptul ca am incercat si cu alte incarcatoare si tot n-a mers), oare problema este a bateriei incorporate? P.S.: La ultima incarcare arata intr-una 0% si statea doar asa...nu crestea. FUNDA!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Asemenea problema se rezolva numai in service. Trimite-l in garantie!