| Dragooos a întrebat:

Salut nu demult timp mi am cumparat un HTC one m8, nu stiu pe unde am umblat la camera ca nu imi mai apare acea optiune e a camerei duo cea de sus ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Scharfschütze666 a răspuns:

Salut, nu am HTC imi pare rau, dar daca nu gasesti un raspuns ajutator, incearca o revenire la setarile din fabrica, iti va rezolva problema. Deasemenea tine minte ca vei pierde aplicatiile instalate precum si agenda telefonului. Succes!