| Marian_Andrei_1988 a întrebat:

o rugaminte, daca a rootat cineva Vodafone smart prime 7 vfd600 cu Android 6, daca da, cum? un link ceva? sau care sunt pasii? eu am incercat cu kingroot, kingoroot si nimic..nici pe xda nu am gasit(acolo da doar de smart ultra7si e altceva) si nici pe google nu gasesc decat spamuri isi fac reclama aiurea la tot felul de softuri care nu rooteaza deloc. multumesc anticipat

1 răspuns:
| Bloondy a răspuns:

Ai incercat cu Kingroot dar prin pc? descarca kingroot pentru pc, conectezi telefonul cu cablul de date si incerci asa, ai mai mari sanse ca si cu aplicatia pentru telefon.