| mejohnnywolf a întrebat:

Pe scurt, pe profilul meu de facebook nu se pot salva automat pozele din aplicatia Messenger. Am gasit pe net informatii, sa deschid aplicatia Messenger si de acolo sa bifez casuta de la Photos. Insa, cand intru la Photos, nu imi apare absolut nimic, am facut un alt cont de facebook, si acolo imi apare.
Nu vreau sa mi se salveze pozele mele de pe facebook, ci vreau sa mi se salveze toate pozele primite pe Chat happy! Multumesc

1 răspuns:
| denismaria92 a răspuns:

Intrii pe Messenger. Dai slide de 3 ori la dreapta. Dai la Photos si bifezi "Save incoming photos to your gallery" happy