| 000MadMAX000 a întrebat:

Salut prieteni,am si eu o problema, pe data de 22 feb. mi-am cumparat o cartela cu numar Orange, mi sa activat optiunea cu 2000min si sms, 100 nationale si 50mb cu 5 euro ce ii aveam pe cartela, aseara la ora 12 am constatat ca nu pot trimite sms, am apelat la 333 si am constatat ca nu mai aveam optiunea, in mod normal trebuia sa imi expire pe 22 martie nu pe 12 martie, a mai patit cineva asta?

4 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Esti sigur ca ti s-a activat optiunea atunci si ca de fapt nu consumai cei 5 euro pe care-i aveai in telefon si care acum s-au terminat? Nu avea cum sa-ti dispara optiunea acum. Cel mai sigur suna la relatii cu clientii, ei pot vedea in sistem si daca ti-ai activat optiunea, si daca ai anulat-o etc.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Putem verifica noi situatia. Te rugam sa ne spui numarul tau de telefon intr-un mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu s-a activat optiunea. De ce nu-ti bagi Orange young? Ai 2500 minute retea, sms nelimitat, 150 mb si 75 sms si minute nationale tot pentru 5 euro.

| zahy a răspuns:

Eu zic sa intri in legatura cu un operator in 2 secunde iti explica tot ce ai nevoie.

my blog : http://sucesul.blogspot.it