| crisiss a întrebat:

Salut prieteni am un telefon zte racer 2 cu android 2.2, problema e ca i-am dat resetare din fabrica si acum nu se mai aprinde, l-am bagat la incarcat si nu mai incarca. Ce sa fac sau ce are si cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| ArekkusuKage a răspuns:

S-ar putea sa fie o problema din soft in cazul in care a fost codat sau i s-a descarcat bateria in timpul resetarii atunci cel mai probabil de la soft sau daca ai intrat pe vreo aplicatie cu internet( nu facebook sau YM) ma refer gen navigare fara antivirus probabil ti-a intrat un virus si tot de la soft sa fie ori probabil de la procesor

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Du-l la un Service, altceva NU mai poţi să-i faci acasă - "motivele" au fost bine explicate de @Alexandru_Laurentiu_1998.

Toate cele bune.

| abyy95 a răspuns:

Du-te la un magazin specializat ..probabil nu iti mai buteaza.