| ClauZml a întrebat:

Recent mi-am băgat jailbreak pe un iPhone 4 cu ultima versiune de iOS 7.1.2. Vreau şi eu nişte tweak-uri sau surse care mă pot ajuta, adică pentru a-mi face funcţionarea telefonului mai rapidă, ceva de genul, mulţumesc!

1 răspuns:
| 2104 a răspuns:

Uita-te pe youtube la "Apple help Romania" e un baiat pe nume Antonie Denis care are cateva videoclipuri (peste 6) doar cu asta

P.S. cauta intre videoclipuri, aceasta serie e facuta mai demult!
Sper ca am fost de ajutor!