| MichaeeeL a întrebat:

Recent o firma romaneasca de telefoane si tablete m-a dezamagit cumplit A...w. Mi se strica mufa de la usb(nu mai incarca cum trebuie). Am trimis in service si mi-au zis ca nu il pot repara cum ca exfolierea de pad-urilor de pe placa de baza e din cauza unor socuri mecanice si trebuie sa platesc 625 lei pentru reparatii rolling on the floor(eu am dat 650 pe el), iar baietii de la anpc nici macar nu mi-au raspuns asa ca trebuie sa recurg la altceva. Ce as putea sa fac ca sa imi incarc bateria? un incarcator universal, cat ar costa?

1 răspuns:
| RAZVPS a răspuns:

In jur de 20 ron costa un incarcator universal. Depinde de brand, oricum e sub 50 ron.