| Popescu_AdrYan_1994 a întrebat:

routerul meu Linksys nu mai este detectat de laptop. ledul de putere clipeste intermitent mereu. am incercat sa-l resetez si, nimic. e la fel. ce ii pot face? va rog sa-mi spuneti pas cu pas daca se mai poate face ceva. dau funda

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Poti accesa interfata de configurare a routerului (adica 192.168.1.1) si dai o resetare a routerului la setarile din fabrica.

Incearca sa cauti daca exista un firmware mai nou pentru routerul tau.

In ultima instanta e posibil sa fie stricat si sa cumperi altul sau sa il trimiti in garantie (in caz ca ai).

| Popescu_AdrYan_1994 explică (pentru Intruder19):

Nu ii pot accesa interfata. inseamna ca e defect?