| DavidMihail a întrebat:

S-ar merita sa dau Samsung galaxi mini 2 nou pe iphone 3g s nou?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Da! Cu siguranta!
Galaxy Mini 2 Este un telefon Low-end
nu o fi 3GS-ul la fel de bun ca S3-ul, dar serios, nu poti sa il compari cu un Mini2.Da, ia-l! mai ales ca e nou!

2 răspunsuri:
| TommoGirl a răspuns:

Eu zic ca da! Asa are si tatal meu Iphone 3g s nou! Iar prietena mea are Samsung galaxi mini 2 nou ai iphonul e mai bun! Parerea mea! Funda?

| andy2598 a răspuns:

Daca primesti iphonul gratis i-al pentru ca e o firma buna ce ofera calitate si e mai bun ca si galaxy mini2.