| Fx_Gabii_1999 a întrebat:

Salut salut. Am si eu o intrebare : Daca vreau sa imi cumpar un telefon la abonament si el costa 1€, la abonament de 45€/luna. Nu aş putea să iau telefonul la 100€ de ex, şi să am abonament de 15€/luna? ( este doar un exemplu, am zis la nimereală ) În cazul meu: Aş vrea să îmi achiziţionez un Samsung Galaxia S4 Mini care la Vodafone costă 1€, la abonamentul RED 45, 45€/luna, nu aş putea să schimb abonamentul şi să îl iau la alt abonament şi pe telefon să dau 100-200€ maxim şi să am 19€/luna de ex? Pt. că mi se pare o nebunie 45€/luna pentru 2 ani asta însemnând 1000€ sau poate chiar mai mult. Aş dori un răspuns

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

De exemplu la abonament de 17euro, dari 209euro pe telefon.Sau la abonament de 24euro dai 184euro pe telefon.

Daca vrei sa afli si alte combinatii de preturi intra aici si dai jos si iti selectezi ce abonament vrei tu.

https://www.vodafone.ro/......nament-nou

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Cu siguranta se poate, dar nu pot sa iti spun la ce preturi..Mergi si intrebi care sunt preturile la alte abonamente.Alta varianta nu este.

Bafta!

| Nis_De_1996 a răspuns:

Te duci frumos unde vrei sa iti faci abonamentul si ii intrebi pe aia! Vei afla cu sigurant!