| CTLN a întrebat:

Se merita sa cumpar Utok Q5 GT (400 lei)? Vine cumva cu folie pe ecran din fabrica? Ofer funda

Răspuns Câştigător
| Cobi24 a răspuns:

Salut, daca nu te deranjeaza sa dai 400 de lei pentru telefon este deja un pas. Eu as lua telefonul pentru ca in primul rand are camera buna (8 mp), conectivitate 4G, ecran de 5" (destul de mare)... si multe altele. Singura problema este rezolutia ecranului, dar gandind ca este un telefon asa mare rezolutia lui este foarte buna. Cu toate aceste caracteristici eu as cumpara telefonul dar asta este decizia ta. Salut!

| CTLN explică (pentru Cobi24):

De ce este o problema rezolutia ecranului?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu se merită. Mai degrabă mai pui puțin și îți iei Lenovo A536.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Probabil cele mai slabe telefoane chinezesti existente pe piata din Romania. Nimic nu le poate depasi.

| Dey09 a răspuns:

Daca ai bugetul ala, cauta altceva, eu am luat un Utok pentru cineva, si nu am fost prea multumit.

| CTLN explică (pentru Dey09):

Recomanda-mi altceva

| Dey09 a răspuns (pentru CTLN):

Nu stiu exact ce preferinte ai, dar uite ca de obicei lumea se plange de baterie un Lenovo A5000 este destul de bunicel

| Cobi24 a răspuns:

De fapt nu este o problema, doar ca rezolutia telefonului nu este atat de buna ca la un alt telefon mai performant sau chiar mai scump. Nu trebuie sa te ingrijorezi pentru asta, este doar o comparatie.