| LaRkiNNN a întrebat:

So, am incercat sa pun muzica pe iPhone si cand am dat sa conectez telefonul la laptop mi-a aparut la iTunes (pe laptop) ca necesita o versiune mai noua a iTunes. Am incercat sa descarc dar mi-a aparut un fel de eroare in care zice ca serverul de actualizare iTunes nu poate fi accesat din cauza internetului pe cand am net bun. Ce-i de facut? Fundaa

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Deconecteaza netul si re-conecteaza, daca nu merge varianta aia incearca varianta 2.
2.Ia-l manual.

| Andutu21 a răspuns:

Descarca manual.Mai intai il dezinstalezi.
http://www.apple.com/ro/itunes/download/