| Dragon94 a întrebat:

Salut spuneti-mi parerea voastra merita sa schimbi un Nokia n73 pe un Nokia asa 201?

2 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Mie imi place N73, si nu stiu ce sa zic.
Daca scrii mesaje multe, 201..In afara de +ul asta, singurul + mai este bateria foarte buna.
N73 Are mai mult RAM, deci se misca mai bine, Are mai multa memorie interna (SI NU, NU TE VEI DESCURCA CU 10MB Memorie Intenrawinking ) Are camera mult mai buna, Flash, camera frontala, 3G, CPU mai mare banuiesc..Si este mai ieftin, banuiesc.
Dar NU. Daca nu schimbi telefoanele des (lunar), NU schimba telefonul. Daca ar fi acel avantaj cu tastatura, acela ar fi singurul, urmat de numeroase dezavantaje! Da, s-ar putea spune ca ai evolua, Dar asta nu inseamna sa dai un telefon care iti place si este foarte bun pentru un telefon urat, care nici nu stii daca o sa iti placa. Poate daca este sa il schimbi cu un 302! Atunci mai vorbim!
Sper ca te-am ajutat!

| Assu53 a răspuns:

Nici gaaaaand laughing)))) o fi n73 aparut demult dar ii da fum lui Nokia asa 201 big grin singurul lucru de il are mai bun asa 201 e wireless ca n73 n-are dar in rest e praf big grin, cum ti-a zis si LeganzaMoonwalker despre n73 asa tia zice si euwinking dar mai rau te incurc big grin doar atat iti spun, ca e praf Nokia asa 201 big grinwinking plus de alta crede-ma n73 are multe atuuri, camera, sistem operare, rami rom, 3g, se aude ft tare si clarwinking in fine big grin cred ca ti-ai dat seama