| Vaallyy999 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog,la Samsungul meu,Galaxy S5, a aparut o actualizare a soft-ului si acum la muzica sau setari e fundalul alb,inainte era negru, cum pot sa-l schimb inapoi pe negru? Mersi. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, resetează tot telefonul, din meniu la setings si i ti va apărea fundalul cum era el din fabrică, negru.

| Vaallyy999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si o sa pierd tot ce am in el, nu? Nu e bai de poze sau de astea ca pot sa le salvez in computer, dar unele jocuri sti daca pot sa le salvez cumva?laughingSpune-mi te roglaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Vaallyy999):

Nu stiu. Mergi cu el la ăia care repară telefoane si repară l. sincer nu stiu.

| Vaallyy999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sti cumva daca e mai buna actualizarea asta de care zic ca nu-mi place? Se cheama " Lollipop 5 ".

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Vaallyy999):

Nu mă pricep deloc la telefoane. sau calculatoare. i mi pare rau ca nu te pot ajuta.

| Vaallyy999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Lasa ca m-ai ajutat, trebuie doar sa copiez ce am in el in computer, dupa ai funda happyAi facebook? big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Vaallyy999):

Nu am.