| SmIlEy_4608 a întrebat:

Stie cineva cum pot sa creez o masina virtuala pe pc in care sa folosesc un telefon cu sistem de operare IOS sau ANDROID?

3 răspunsuri:
| gabriel2004o a răspuns:

Nos sau bluestacks sunt bune pentru Android...dar de descarcat ios...nici fișierul în sine nu-l găsești :///

| SmIlEy_4608 explică:

Un telefon virtual de exemplu cu android sau ios

| Sh0kw0W a răspuns:

Depinde ce vrei, de exemplu sa ai o tableta in pc in care sa te joci jocuri? Sau sa conectezi telefonul/tableta la pc? Daca vrei tableta in pc sa te joci incearca YouWave sau BlueStacks sau fel si fel de programe