| nistorpetru98 a întrebat:

Stie cineva vreo aplicatie cu care sa pot descarca filme pe Samsung galaxy ace.Dau funda daca merge.

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Este o aplicatie de pe care poti vedea filme poti dar nu le poti descarca. Se numeste,, videomix''. Daca te uiti in setari la aplicatie poti seta o rezolutie de pana la 1080p. De descarcat nu este nici o aplicatie.

| TakeItSlow a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista o ''aplicatie'' pentru asta, descara filemele pe calculator, si daca ai suficienta memorie pe telefon, le pui pe telefon si le vei vedea in sectiunea ''Videoclipuri''.