| Dragooos a întrebat:

Salut stiti cumva o aplicatie de muzica care sa iti permita sa asculti muzica si in acelasi timp sa poti sa mai rulezi inca o aplicatie? As dorii o aplicatie care sa gaseasca delodi... In mare parte din ce am incercat eu fix melodiile preferate nu le găseam... Care sunt în acelasi timp si melodii cunoscute. Niste sugestii? Ofer funda. P.S : sistem de operare android...

2 răspunsuri:
| Dragooos explică:

Da. Te inteleg dar ca sa te folosesti de cele 30 de zile. Nu trebuie sa te abonezi, adica sa indroduci un card?

| BnY0 a răspuns:

Descarca Muzica Play de pe Magazin Play. Ai sa primesti si o luna de muzica gratuita si poti sa te uiti in top-uri, iar daca vrei sa le iei fara bani le poti descarca de pe youtube