| Dragooos a întrebat:

Salut stiti cumva o aplicatie de muzica care sa iti permita sa asculti muzica si in acelasi timp sa poti sa mai rulezi inca o aplicatie? As dorii o aplicatie care sa gaseasca delodi... In mare parte din ce am incercat eu fix melodiile preferate nu le găseam... Care sunt în acelasi timp si melodii cunoscute. Niste sugestii? Ofer funda. P.S : sistem de operare android...Mersi anticipat

2 răspunsuri:
| ABCD122 a răspuns:

Stai, tu vrei aplicație care sa găsească muzica sau sa asculti muzica? :| Asta e un top pentru. Aplicații cu muzica http://getandroidstuff.com/top-5-free-android-apps-download-music-.

Iar SHAZAM e pentru găsit muzica. Funda?

| razvan131997 a răspuns:

Deezer, Zonga. Cred ca mai sunt si altele.