| StoianbZ1998 a întrebat:

Salut stiti vre-o aplicatie de traducere care nu necesita wi fi sa traduca? Imi trebuie la un test big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iti descarci google translate in telefon iar mai apoi sa descarci dictionarul offline pentru limba care vrei sa o traduci (o sa ocupe ceva memorie dar poti sterge dupa aplicatia)

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce spui tu e o contradictie in termeni. Site si wi-fi/internet sunt doua chestii care nu se misca una fara alta.
Tu vrei un program de traduceri.
Da! Exista! Costa in jur de 2000 de euro. Interesat?

| crytical a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Omu a zis de o aplicatie nici de cum de un site. Mai omule is zeci de programe care traduc si is gratis. Unde traiesti? Si cum de ai ajuns tu expert TPU?

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru crytical):

Traiesc intr-o lume in care tot ce e bun e pe bani. Sa descarce Google Translate si sa-si umple memoria telefonului cu o aplicatie care are mari probleme in a traduce orice in/din limba romana.
Chiar iti inchipui ca profesorul ala e asa de cretin incat sa nu recunoasca o traducere marca Google?

| geooana a răspuns:

Am un coleg care si-a descarcat pe telefon google traslate! Fara net... Vezi poate merge!