| sandwich a întrebat:

Salut, sunt abonat Orange si vreau sa stiu cat ma costa daca sunt in Italia, va rog sa mai imi spuneti de ce cand apelez la 415 pentru infocost nu imi apare cat cost suplimentar am ( mentionez ca am cost suplimentar), si nu imi apare nici cati mb de net mai am.
Multumesc!

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti sa afli valoarea costului suplimentar si prin apel gratuit la *115#, in retelele care permit tehnologia USSD.
Insa, costurile pe care le acumulezi in roaming se actualizeaza cu intarziere (din cauza duratei transferului international de informatii intre operatori) si din acest motiv serviciul Cronos poate oferi informatii intarziate, chiar daca in mesajul primit de la 415 sau *115# sunt mentionate data si ora ultimei actualizari.
O zi buna,
Orange Helpers