| ombladon156 a întrebat:

Sunt client Vodafone de 10 ani ( parintii sunt ) si in decembrie trebuie prelungit contractul. Vreau sa imi i-au un HTC One Mini dar stie cineva cat va costa? La un abonament de 13 euro pe luna care ar fi diferenta pentru telefon?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Daca nu ai cont pe my Vodafone, fa-ti unul cu numarul de telefon al unuia dintre parintii tai. Iti va arata acolo ce fel de client este, gold, platinul, red, etc, si vei mai vedea cate puncte de loialitate are acel numar. Vei avea pe site un calculator unde vei putea calcula puctele de loialitate (de ex. 100 pucte = 1 euro ) si calculeaza punctele de loialitate ale ambililor tai parini dupa numerele de telefon. Vezi vedea ca ai stans de exemplu 50 euro... daca doresti un telefon care este mai scump, platesti cu punctele de loialitate, si mai dai diferenta de bani pe acel telefon happy
Bft.

| Chihaia_Florin_1994 a răspuns:

Intri pe Vodafone, selectezi abonamentul si telefonul apoi iti arata pretul.