| DanielRadu23 a întrebat:

Sunt din Bucuresti si am dus telefonul meu, Samsung galaxy s7 edge la reparatii la Orange. Are spatele crapat de mai multe ori, totul a intrat in asigurare. Cam in cat timp ar trebui sa termine? ( Am uitat sa intreb acolo )

2 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Tu crezi ca esti primul si singurul care a dus telefonul la acel service? Depinde acum cati sunt inaintea ta.

| Reasonaut a răspuns:

Asta depinde în funcție de clineții pe care îi au înaintea ta, cel mult o lună.