| AnonimAnonim4321 a întrebat:

Salut, telefonul meu atinge 39.5 grade.
Imi puteti spune cat de rau este la această temperatură sau daca are ceva daca il pun la încărcat?
La cate grade este supraîncălzire?
Mulțumesc

4 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Cand il incarci sa nu stea in Soare.

| Sofer a răspuns:

Nu ar fi problema decat ca mananca baterie mai repede cand e cald. Il lasi putin sa se raceasca si dupa il bagi la incarcat. Evita utilizarea la soare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să vorbești cu cineva care e specializat în cazuri de genul

| Danigaming46 a răspuns:

E bine dacă are 40 de grade în folosire excesiva, dacă nu, îl duci la service, sau ii scoți husa, închizi telefonul și îl lași puțin și se va raci