| Bijou22 a întrebat:

Salut,toata lumea!
As vrea sa imi iau Nokia Lumia 625.As vrea niste pareri de la voi.
P.S.:Sa fie Pro si Contra! Daca stiti despre el destul de multe, va rog sa imi spuneti niste trucuri sau ceva ca sa ma obisnuiesc rapid cu acest telefon.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

PRO

- design bazat pe culori puternice, adresat tinerilor;

- rulează fără pic de lag, viteză în browsing, compatibili cu toate aplicațiile din Windows Phone 8 Store;

- rezultate decente în ce privește captura foto și video;

- preț de comercializare destul de bun raportat la specificațiile și experiența de utilizare oferită;

- autonomie excelentă pentru un telefon pe 4.7 inch.

CONTRA

- rezoluție de 480×800 pixeli la un display de 4.7 inch, culori ușor șterse, iluminare neuniformă;

- un plus de calitate pe partea audio ar fi fost de dorit.