| george211090 a întrebat:

Tocmai ce mi-am achizitionat un telefon ZTE Blade V si am o problema cu sopcast pe android. Dupa cateva minute de vizionat tv online cu sopcast, mi se restarteaza telefonul. Care sa fie motivul? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| ssmecheru33 a răspuns:

Salut. Am avut şi eu Sopcast şi nu mi-a făcut nicio probemă. Eu am Allview P5 Quad. Dacă încă se restartează telefonul când te uiţi la posturi TV pe Sopcast, încearcă să faci un backup şi să îi dai resetare din fabrică. Dacă nu merge, înseamnă că aplicaţia are o problemă.