| VeroZ a întrebat:

Tocmai ce mi-am resetat telefonul la setarile din fabrica si acum imi este imposibil sa ma conectez la un cont gmail. Imi apare eroara urmatoare: Nu se poate stabili o conexiune de date sigura la server. Este posibil ca aceasta sa fie o problema temporara sau ca dispozitivul dvs. Android sa nu fie pregatit pentru servicii de date.
Am incercat diferite tutoriale de pe YouTube dar fara de folos+sa mentionez ca am telefonul rootat. As dori ajutor in legatura cu aceasta eroare. Multumesc

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

De obicei, după resetarea telefonului TREBUIE refăcute setările de net!
Dacă le-ai refăcut şi totuşi nu se poate conecta, atunci trebuie dus la un Service sad

Toate cele bune!