| telefoanee22 a întrebat:

Salut,tocmai mi-am achizitionat un telefon Samsung galaxy s duos GT-S7562 si nu sunt multumit de spatiul de stocare asa ca am cumaparat un card SD extern si ce sa si vezi fara "root" nu poti sa muti app pe card-ul extern.Deci acum mi-a intrat in cap root.Am tot cautat tutoriale dar nu prea gasesc ma poate ajuta cineva si ce sanse sunt sa se faca praf sunt?
Multumesc pentru. timpul acordat!

Răspuns Câştigător
| Myyca a răspuns:

Nu mai folosi cardul, puteai sa alegi alt telefon.

1 răspuns:
| telefoanee22 explică:

E deja am gasit alta cale sa le pun pe card oricum avand in vedere ca esti singura care a comentat funda