| RzNN a întrebat:

Tocmai mi am cumparat mouseul Logitech g502 de la altex, am dat 300 lei, era la oferta si inca este, cu tot cu mousepad, l am vrut foarte mult, deoarece din ce am citit, este unul dintre cele mai bune mouse-uri, si l am luat mai mult pentru jocuri cum ar fi cs 1, 6, cs go etc, dar pentru mine, este putin mare (am 16 ani) si il misc cam greu, si jucam mai bine cu fostul (a4tech x710mk). Acum, ce as putea face, ca am citit returnarea in 31 zile, si zice ca nu se accepta la pachet, adica nu il voi mai putea returna. Desi mouse ul are foarte multe optiuni, arata bine, dar nu cred ca mi se potriveste. sad. Daca il pun pe site uri de vanzare, nu cred ca mi l va cumpara nimeni, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Cedry2k8 a răspuns:

Daca este mai mare nu este o problema, te obisnuiesti, ti se vor lungi foarte putin degetele si nu vei avea probleme cu articulatiile. Dar daca era la oferta si era si Logitech, eu zic sa il pastrezi. Logitech-urile sunt cele mai bune device-uri, daca Logitech ar face telefoane, Samsung si Apple s-ar lasa de facut telefoane. Eu am un Logitech F310 (gamepad) si la inceput mi se parea mare, dar acum il tin fara probleme in mana. Daca tot nu il vrei suna-i si intreaba-i despre cum il returnezi si daca nu se poate poti sa faci putin misto de ei (asa am facut eu la Vodafone) laughing)