| Marian1234567891011 a întrebat:

Acum am o intrebare legata de jocuri pe android.As dori sa stiu de unde pot descarca Asphalt 5. Il caut de foarte mult timp.Raspuns corect = Funda!

Răspuns Câştigător
| GabyG a răspuns:

Pe apkmania.com gasesti orice vrei gratis (inclusiv cele care costa in market)
Daca vrei sa gasesti usor jocuri pentru android scrie pe google "numele jocului".apk

3 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Intri pe "androidroomgames" si gasesti tot ce vrei

| KinekT a răspuns:

Http://asphalt-5-android.en.softonic.com/android
daca nu iti convine de pe softonic poti incerca asphalt 6/7 din apk mania download free

| Dlkee a răspuns:

Si eu am telefon cu android, si eu descarc jocuri din Magazin Play