| ToxicCookiee a întrebat:

Acum aproximativ o saptamana mi-am cumparat un telefon Asus Ze500Kl. Primele 3 zile a mers foarte bine, dupa care se inchide singur. Dupa ce se inchide se deschide singur, dar se blocheaza la imaginea cu "Asus". Si tot asa se reporneste pana trebuie sa ii scot bateria. Am incercat sa il resetez la versiunea din fabrica, dar nu am rezolvat nimic. Dau funda cui ma ajuta! happy

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trimite-l in reparatie cat este in garantie. Daca nu, la atelier!