| Raluca6006 a întrebat:

:-) acum câteva zile i s-a furat telefonul unei prietene. Telefonul ei are o grămadă de parole... hoțul îi poate debloca telefonul?

Răspuns Câştigător
| DAnc3 a răspuns:

Nu trebuie nici-un "specialist in teleoane" trebuie doar sa faca hard reset apasand o combinatie de butoane, apropo prietena ta isi poate gasi telefonul daca acesta e cumva conectat la internet cu ajutorul contului de google, cauta pe net.

3 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Normal ca poate, ii poate afla toate datele!

| CatalinahoneyX a răspuns:

Da. daca se duce gen la un specialist in teleoane.

| Raluca6006 explică:

Am mai auzit ca îi poate băga alt soft prin calculator și așa îi resetează telefonul. I-am spus ca are nevoie de imei ca să își găsească telefonul dar nu știe care este... Multumesc pentru răspunsuri :-)