| numelemeu134 a întrebat:

am abonament la Orange ce as putea sa fac sa-mi vina mesaj cand nu am semnal sau este inchis telefonul.

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iti poti activa mesageria vocala pentru a primi notificari atunci cand esti apelat si ai telefonul inchis sau nu ai semnal. Activarea serviciului se poate face prin apel la *100#, ramura 5- servicii si setari automate, subramura 5 - Mesagerie Vocala.
O zi buna,
Orange helper

| dannys a răspuns:

Serviciul Mesagerie Vocala poate fi activat prin Self Care - apeland gratuit *100#din aplicatia Contul meu, campul abonamente si optiuni/servicii sau prin apel gratuit la Serviciul Clienti – 411

| MgdDroopy a răspuns:

Stiu ca doar la Telekom este acel serviciu. Fara sa il taxeze pe cel care te apeleaza.
Exista varianta de mai sus a lui dannys.

| cosmin76 a răspuns:

Ii imposibil deoarece datele se transmit prin semnalwinking