| numelemeu134 a întrebat:

am comandat de pe Orange un telefon, si acolo scria ca e stoc epuizat, imi poate spune cineva cam in cat timp ar putea veni comanda? celui mai bun rasp DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ce n-ai înţeles din expresia "stoc epuizat"?

Din moment ce modelul respectiv NU se mai află pe stoc, ţi se va onora comanda când & DACĂ va mai reveni pe stoc!
NU avem de unde să ştim aceste detalii rolling on the floor

Toate cele bune!

| dannyel86 a răspuns:

Daca inainte sa faci comanda era trecut "stoc epuizat", sansa ca a ta comanda sa fie procesata depinde de timpul in care produsul reintra pe stoc (daca se va intampla acest lucru). Poate acel telefon nu va mai fi disponibil la Orange sau, compania vazand cererea, ar putea suplimenta stocul. Dar cel mai bine e sa dai un telefon la Orange, sa te interesezi daca e o comanda procesata sau in asteptare.

| kar1GaNNN a răspuns:

In maxim o saptamana o sa fie in stoc iarasi.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a afla stadiul comenzii, iti recomand sa ii apelezi pe colegii mei de la Magazinul Online - 202.

O zi buna,
Orange Helper

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Eu stiu ca intre 2 si 5 zile lucratoare ar trebui sa vina. Poti suna un operator sa iti confirme. Bafta.