| anonim_4396 a întrebat:

am gasit acest anunt. http://olx.ro/i2/oferta/iphone-6-plus-ID5VKwe.html#:fd2c 280712 Si vreau sa ia acest iPhone 6+ eu avand momentan un 4S. Omul zice ca e in cutie si e din oras cu mine adica este nou. Asta l-am luat nou dar ce trebuie sa verific la el inagara de faptul sa nu aiba cont icloud sa fie neverlocked si? Astept parerile voastre ofer FUNDA

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Pare cam suspect pretul, un s6+ e putin mai scump daca e neverlocked si nou. Verifica daca functioneaza toti senzorii, versiunea de ios, sa nu aiba cont icloud si sa functioneze toate feature-urile.