| DEADEND a întrebat:

am Huawei Ascend Y330 si vreau sa il rootez.Problema este ca rar am gasit un program cu care a mers rootarea deoarece la multe se incarca greu conectarea telefonului la pc,chiar daca e nou nouț cablul usb,dar dupa o zi ce am facut-o s-a dezrootat,si acum daca mai incerc cu acel program sa il rootez imi arata root succes, dar dupa ce restartez telefonul iar nu mai are root.Dau funda celui care ma ajuta sa imi rootez telefonul permanent(fara z4root deoarece se blocheaza aplicatia si se inchide)

1 răspuns:
| N3OX a răspuns:

Incearca KingoRoot mi-am rootat telefonul si tab; eta si merge de fiecare data. ( https://www.kingoapp.com/ )