| Florrinn a întrebat:

Am și eu nevoie de niște răspunsuri/păreri de la voi despre Galaxy s5 sau note 3? Sunt în dubii pe care sa îl iau și sper ca mă puteți ajuta cu un răspuns.Care este mai bun mă interesează și la baterie și la viteza de procesare și dacă intru în 2.3 aplicații sa nu se blocheze...etc

2 răspunsuri:
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

S 5 pentru ca are s voice, s healt, air gestures are detector de amprenta etc si are ecran 5.1 inch. Galaxy note e mai mult pentru fete mai ales ca re creionul acela si ecranul ff mare 5.7 Baftă!

| Florrinn explică:

Am căutat pe net informații și sunt cam la fel numai ramul e de 2 la s5...dar nu știu Cum se comporta în realitate...