| Ionutz's_Dincutza_1993 a întrebat:

am incercat sa fac un upgrade la un LG optimus sol iar in tipul upgradarii s-a luat curentul iar telefonul nu mai porneste deloc ce ii pot face?

1 răspuns:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Aici ai variante: http://www.wikihow.com/Reset-Your-Android-Phone. Mai in josul paginii gasesti diferite combinatii pentru ati reseta telefonul. Daca va merge, trebuie sa folosesti butoanele de volum pentru a umbla prin setarile acelea (ai si un tutorial in jos-ul paginii). Funda?