| Golddy a întrebat:

Am iphone 8 ios 12.1 si vreau sa imi instalez jailbreak.
Cum fac sa instalez cu Windows pc sau fara pc. Am incercat deja fara pc dar nu pot sa trec peste human verification.

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Eu de obicei incurajez chestia asta cu obtinierea drepturilor totale asupra unui telefon (adica root si jailbreak), dar Jailbreak-ul este mult mai periculos si mai riscant decat root-ul mai ales ca incerci sa faci jailbreak si pe ultima versiune de iOS si pe un telefon destul de scump zic.Parerea mea este sa mai astepti putin si sa te gandesti de 2 ori. Jailbreak-ul nu este precum root-ul.La root chit ca dai fail sau nu ii poti flash-ui un Custom ROM imediat si ai terminat treaba, la iOS este mult mai complicat.