| Măză_Alex_1999 a întrebat:

Am luat de la cineva un Alcatel OT-991.Mentionez ca are sigla de la Orange pe capac. Dupa ce mi l-a dat, am bagat cartela mea de Vodafone si nu avea nimic.Astazi i-am dat o resetare din fabrica si numai imi citeste cartela Vodafone... spune sa introduc blocajul SIM ME.Ce pot face? CUm gasesc acest cod? Dau funda! urgent.

1 răspuns:
| TheMiningSheep a răspuns:

Dap...
Ai aici un video:
https://www.youtube.com/watch?v=1dMk-Hqqpms

E un link in descriere. Intri acolo.Complectezi model, firma bla bla...Si platesti 11 USD ($) Si primesti codul in 3 ore