| Valentin1321 a întrebat:

Am nevoie de ajutor.As vrea sa stiu cum sa nu mai am lag pentru Fifa 16 android..am un Alcatel one touch pixi 3.4..multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Daca ai mod de economisire de energie il dezactivezi, pe langa asta incearca sa rulezi aplicatia cu internetul oprit, reporneste telefonul cu internetul oprit si intra in joc, vezi daca se imbunatateste ceva. cam asta-i tot ce poti face... vezi poate jocul are setari grafice si poti sa le scazi.

| Valentin1321 explică:

Daca am root nu pot face nimic